افزایش نظم و تمرکز
افزایش نظم و تمرکز

ویدیو افزایش نظم و تمرکز (توجه ترمینال مینیمال)

اگر دنبال تمرکز و نظم هستید اینجا جای شماست

اگر شما هم دچار کمبود تمرکز و نظم در زندگی هستید حتماً پیشنهاد می‌کنم که این ویدیو را تا انتها ببینید. در دورانی زندگی می‌کنیم که سرعت تکنولوژی مهم‌ترین دارایی ما یعنی تمرکز را به‌کلی گرفته است. خیلی از افراد توانایی این را ندارند که چند ساعت به یک کار مشغول شوند. افزایش نظم و تمرکز یکی از مهارت‌هایی است که اگر خوب یاد بگیرید و پیاده‌سازی کنید می‌توانید به‌سرعت خیلی بیشتری به اهدافتان نزدیک شوید.

 

سفری که در پیش داریم

دوست دارم با من همراه باشید تا از این شهر شلوغ و بی تمرکز و بی‌نظم به شهر متمرکز و منظم و آرام سفر کنیم. در این دوره یاد می‌گیرید چطور با دانستن قوانین نظم و تمرکز یک کاری که چند روز برای انجام آن‌وقت می‌گذاشتید را در چند ساعت انجام دهید. توانایی کار عمیق و تمرکز واقعاً شمارا از دیگران متمایز می‌کند!

 

۳ موتور اصلی افزایش نظم و تمرکز را یاد خواهید گرفت

در دوره ویدیویی افزایش نظم و تمرکز به شما ۳ مفهوم اصلی و ریشه‌ای را یاد می‌دهم که با دانستن همین ۳ موضوع دیگر به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانید تمرکز خود را از دست بدهید! جالب‌تر این است که زمانی هم که تمرکز و نظم زندگی‌تان به‌هم‌خورده است دقیقاً می‌توانید متوجه شوید که کدام‌یک از این ۳ مورد را باید دست‌کاری کنید.

 

اولین موضوع توجه است:

افزایش نظم و تمرکز بدون دانستن مفهوم توجه واقعاً هیچ است. توجه یعنی دنبال چیزی بودن! در این ویدیو حسابی این مفهوم را برایتان باز می‌کنم.

حتما این مطلب را هم ببینید  فایل صوتی مدیریت فوق حرفه‌ای زمان بخش ۱

 

برای داشتن عضویت ویژه چه‌کار کنم؟

فقط کافی است روی عکس زیر کلیک کنید و بعد از مراحل ثبت‌نام و پرداخت اشتراک ماهانه دوباره به همین صفحه برگردید و در کنار این ویدیو به تمام مطالبی که برای اعضای ویژه سایت تهیه کردیم دسترسی داشته باشید.

 

درباره‌ی بهامین دادرس

شاید جهنم روزی باشد که کسی که هستیم،کسی که ‌می‌توانستیم باشیم را می‌بیند!

همچنین ببینید

چطور فن بیان قوی داشته باشیم

فیلم آموزش فن بیان در ۷ روز (روز هفتم آخر)

چگونه با قدرت و اعتماد به نفس صحبت کنیم؟ چگونه صحبت کنیم تا دیگران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست