کتاب ان ال پی در ۲۱ روز خلاصه + pdf+ ویدیو معرفی

کتاب-ان-ال-پی-در-21-روز-خلاصه-PDF-پی-دی-اف-NLP-min

کتاب ان ال پی در ۲۱ روز

یکی از پرفروشترین کتاب‌های ان ال پی در ایران میباشد.در ادامه به نقد و بررسی کلی کتاب میپردازیم و در نهایت خلاصه‌ای کوتاه از کتاب را میتوانید دانلود کنید.

 

نکته اول:
اساس کتاب ان ال پی در ۲۱ روز بر پایه ۲۱ پیش‌فرض ان ال پی میباشد.یعنی هر روز شما با یکی از پیش فرض‌ها آشنا میشوید.تا اینجا خیلی هم عالی اما نقدی که به این کتاب وارد است اینه که آقای آلدر و هیتر فکر نکردن که پیش فرض‌‌های ان ال پی خیلی ساده نیستن که تو یک خط جا شوند و نیاز به توسعه و توضیح دارند.اما به هر حال دمشون گرم باد هدفشون خیر بوده.

نکته دوم:
این کتاب یه گنجی داره به اسم تمرین! آخر هر جلسه یعنی آخر هر روز در کتاب ان ال پی در ۲۱ روز شما یک تمرین عملی داره که ذهنتون رو خیلی خیلی باز میکنه!

نکته سوم:
اگر کارگاه و کار عملی نکنید و زیر نظر استاد نباشید این کتاب شمارو سیر نخواهد کرد.ان ال پی مهارت و مهندسی ذهن است دوست خوبم.مثل رانندگی.شما با خوندن فقط کتاب نمیتونی راننده بشی.پس حتما قبل یا بعد از این کتاب یه سری به کارگاه ها و آموزش های حضوری هم بزن.

 

آبا این کتاب را بخریم؟ به نظر من این کتاب یکی از پنج کتاب برتر ان ال پی در داخل ایران است.متاسفانه منابع این تکنولوژی فکر در ایران به شدت محدود است.اما این کتاب نظر شما علاقه‌مندان را جلب خواهد کرد.

 

حتما این مطلب را هم ببینید  خلاصه کتاب تو همانی که می اندیشی

 

 

 

 

همین الان میتوانید قسمت فهرست و خلاصه‌ی ۲ صفحه‌ای از کتاب را دانلود کنید:

 

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.