افزایش تمرکز و افزایش انگیزه | تمرکز و انگیزه ندارم! چه کنم؟

0
(0)

افزایش تمرکز و افزایش انگیزه یکی از سوالات مهم کاربران سایت است. اینکه راه‌های افزایش تمرکز و یادگیری چیه؟ برای داشتن تمرکز باید چه چیز‌هایی بخوریم؟ با بی حوصلگی چه کنیم؟ چگونه انگیزه‌ی خودمان را افزایش بدهیم؟ چطور انگیزه داشته باشیم؟ چگونه اینگیزه‌ی درونی ایجاد کنیم؟و… سعی کردیم در قالب یک فایل صوتی و همچنین معرفی چند مقاله‌ی مشابه به اینگونه پرسش‌ها پاسخ دهیم.

:سوال

سلام وقتتون بخیر مدت زیادیه تمرکزم رو از دست دادم مثلا موقع درس خوندن یا کتاب خوندن خیلی سریع حواسم پرت میشه با این حال ک میخونم اما متوجه نمیشم انگار ک صدای خودمو نمیشنوم. و برای هیچ کاری حوصله و انگیزه ندارم. البته چند روزیه برنامه ریزی روزانه کردم سعی میکنم طبق اون پیش برم

 

نکات سوال:

افزایش تمرکز و افزایش انگیزه

پاسخ:

در این فایل صوتی می‌خواهم ۴ نکته‌ درباره‌ی بهبود تمرکز و انگیزه را به شما بگویم (حتما این فایل را گوش کنید👇🏼)

 

 

 

نکته‌ی کلیدی 🗝

افزایش تمرکز و افزایش انگیزه در مراحل اول تلخ و سخت است! خیلی خوب میشد اگر چنین امکانی بود که با خوردن یک قرص می‌توانستید متمرکز و با انگیزه باشید.داستان اینجاست که خیلی از ما زندگی، علاقه‌ها و اهدافمان را جدی نگرفته‌ایم🤔 و این داستان ادامه دارد تا زمانی که فشار‌های عجیب و غریب ببینیم!اون موقع شروع می‌کنیم به بلند شدن. حتما شما هم از نزدیک اتفاقات سخت را در زندگی دیده‌اید!وقتی جانمان به لبمان می‌رسد تازه می‌فهمیم که چقدر توانایی داریم!برای داشتن تمرکز و انگیزه باید خودتان این فشارها را برای خودتان فعال کنید.شما یا بهای نظم و سخت کوشی در زندگی را می‌دهید یا حسرت داشتن یک زندگی موفق.

 

 

راستی مقاله‌های زیر هم می‌تواند کمکتان کند 👇🏼

 

هشت راز شگفت‌انگیز افزایش تمرکز

افزایش تمرکز و حافظه با ۲۰ تغذیه جادویی

چگونه منظم باشیم؟

آموزش مدیتیشن در خانه ۰ تا ۱۰۰(فیلم + صوت)

۷ روش افزایش تمرکز مقاله‌ی خارجی

 

✅راستی شما هم می‌توانید نظر و تجربیات شخصی خود را درباره‌ی این سوال زیر همین پست برای ما بنویسید.

 

و در نهایت شما هم می‌توانید سوالتتان را در بخش از بهامین بپرس سایت مطرح کنید تا کمکتان کنیم و  اگر شد به آن پاسخ دهیم 😉

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد امتیاز 0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code