معرفی فیلم موفقیت The Revenant

فیلم بازگشته

فیلم بازگشته

سلام من بهامین دادرس هستم.خیلی خوشحالم که دوباره شمارا در سینما موفقیت می‌بینم.فیلمی که امروز قصد معرفی آن را دارم.فیلم بازگشته یا The Revenant  است.برخلاف اکثر سایت‌های تحلیل و نقد فیلم به‌هیچ‌عنوان ما فیلم را ازنظر کارگردان و فیلم‌نامه و غیره بررسی نمی‌کنم.تنها بررسی ما تمرکز بر روی شیوه‌های موفقیت و الگوبرداری برای اهداف خودمان است.

فیلم بازگشته

در فیلم رونانت شما با مفهوم تبدیل کینه به انرژی و انگیزه آشنا می‌شود.چیزی که عموم موفق‌ها و میلیاردرهای خودساخته آن را چشیدند طعم تلخ کینه است.خیلی‌ها کینه‌ی متلکی که رئیسشان به آن‌ها زد باعث شد خودشان بزرگ‌ترین کارآفرینان دنیا شوند.خیلی از رابطه‌ها عطفی تمام می‌شود و کینه‌ی یک حرف باعث می‌شود شخصیت یک آدم به‌کل عوض شود.این قضیه را در فیلم مارک زاکربرگ که قبلاً برای شما معرفی کرده بودم هم دیده‌اید حتی نمونه دیگری در فیلم در جست‌وجوی خوش بختی نیز دیده‌شده است.

 

در فیلم بازگشته کینه و انتقام باعث رفتاری کاملاً متضاد و بالا رفتن امید در زندگی طرف می‌شود.باید یادمان باشد موفقیت همیشه مسیر گل و بل بلی نیست!بعضی وقت‌ها با لودر از روی ما رد می‌شوند و مسخره‌مان می‌کنند و تحقیر می‌شویم.آن زمان است که این حس به‌شدت قدرتمند را باید به انگیز تبدیل کنیم.

 

هیچ‌وقت یادم نمی‌رود.من این فیلم را ساعت ۲ شب با دایی‌ام گذاشتم و چشمانم کم‌کم داشت بسته می‌شد.که بعد از گذشت ۱۵ دقیقه فیلم.کاملاً میخکوب شدم.و تا ساعت ۴ صبح مانند جغد فیلم را پیگیری کردم.مطمئنم شما هم لذت خواهی برد.

 

فیلم بازگشته

 

خلاصه داستان

داستان این فیلم در مورد یک گروه شکارچی ۴۲ نفرهٔ سفید پوست است که تحت سرپرستی یک تاجر پوست در قرن نوزدهم به شکار می‌روند. اما به علت دزدیده شدن یک دختر سرخپوست توسط دو نفر از آنها، با حملهٔ سرخپوست‌ها مواجه می‌شوند و ۳۲ نفر از آنها در نتیجهٔ حمله کشته می‌شوند. بعد از آن، گروه ۱۰ نفره با به جا گذاشتن قسمتی از پوست‌ها سوار بر یک قایق بزرگ (لنج) شده و از مهلکه می‌گریزند اما سرخپوست‌ها برای انتقام گرفتن سایه به سایه در تعقیب آن‌ها هستند. در ادامهٔ مسیر با راهنمائی هیو گلاس (لئوناردو دی‌کاپریو) از آنجایی که سفر بر روی رودخانه احتمال مواجه شدن با سرخپوستان را به شدت افزایش می‌دهد، گروه از لنج پیاده شده و پای پیاده از مسیر جنگل و کوهستان به سمت دهکدهٔ خود حرکت می‌کنند. اما صبح یک روز، هیو گلاس توسط یک خرس گریزلی به شدت مجروح می‌شود و آسیب می‌بیند. این در حالی است که سرخپوست‌ها هر لحظه آن‌ها را تعقیب می‌کنند…

حتما این مطلب را هم ببینید  کتاب ان ال پی در 21 روز خلاصه + pdf+ ویدیو معرفی

 

منبع:https://fa.wikipedia.org

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *