" />قانون شکرگزاری و بازی کلش اف کلنز | بهامین دادرس | آقای مثبت قانون شکرگزاری - ان ال پی

قانون شکرگزاری و بازی کلش اف کلنز

به نظر شما چه ارتباطی بین شادی و موفقیت وجود دارد؟جالب است بدانید که یکی از اساسی‌ترین ملزومات ثروت، شادی میباشد.اگر کمی عمیق‌تر و دقیق‌تر نگاه کنیم میفهمیم که خوشحالی همان شکرگزاری می‌باشد.وقتی شما ناراحت هستید یعنی ناشکرید تمام! اما چند راز وجود دارد که قبل هر چیز باید بدانید.

 

کلش آف کلنز چگونه ملت را معتاد کرد؟

قانون فوق‌العاده مسیر حلزونی:قانونی که میگوید دایره‌وار و مثل پشت حلزون باش.وای که چقدر این قانون قدرتمنده… مسیر حلزون از اول یک نقطه است که هی بزرگ میشه و بسط و گسترش پیدا میکنه. در بازی کلش اف کلنز شما از اول پادشاه بودی و در طول بازی همش دنبال این هستی که خودت رو گسترش بدی. تو ابزار و نیرو از همون روز اول داشتی (اما کم) ولی در طول بازی دنبال این هستی که همون چندتا رو زیاد کنی.

 

همین الان سربازها و نیروهاتو گسترش بده

دقیقا مثل بازی کلش اف کلنز که با چهارتا سرباز ساده شروع شد و هی گسترش پیدا میکنه شما هم باید همین کار رو انجام بدهید.قطعا و یقینا در هر مرحله از زندگی شما دلیلی برای شکرگزاری و شادی دارید،روی همان‌ها تمرکز کنید و سعی کنید از آنها لذت ببرید و تعدادشان را زیاد کنید. اما قبل از آن نیاز به یک کاغذ قلم دارید.

 

لیست خوشحالی‌های حال حاضرتان را بنویسید

فیلم دیدن خرید کردن دیدن فلان دوست و… خواهش میکنم همین الان بنویسید، با نوشتن این لیست شما همیشه در جیب خود خوشحالی آماده دارید و هروقت نیاز داشتید میتونید به سراغش بروید.

حتما این مطلب را هم ببینید  یکپارچگی

 

با لیست خوشحالیت زندگی کن

با لیست (اسمشو میزاریم لیست خوشحالی ) زندگی کن و سعی کن تعدادشو زیاد کنی.هر روز ۲ ۳ تاشو انجام بده.

 

خلاصه کلام

دوست خوبم واسه شادی بیشتر زندگی کن نه درد کمتر.این جمله رو یا الان میفهمی یا زندگی میفهمونتت!!

درباره‌ی بهامین دادرس

شاید جهنم روزی باشد که کسی که می توانستیم باشیم کسی که هستیم را می بیند.

همچنین ببینید

هشت راز شگفت‌انگیز افزایش تمرکز

افزایش تمرکز تقریبا از وقتی که از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم،با این موضوع درگیر بودم که …

یک نظر

  1. سلام وای اینقد خوشحالم که مطالب شما رو دوباره پیدا کردم…چندوقت بود که از مطالب شما استفاده نکردم و آدرس سایت رو گم کردم…گوگل رو زیررورو کردم با سرچ مثبت اندیشی…شادی…آرامش…وبلاگتون یافت نشد که نشد
    خداروسپاسگزارم که ناخوداگاه دستم رو دفترچه ای رفت که جمله هایی از سایتتون یادداشت کرده بودم و انتهاش منبع رو که همون اسم سایتتون بود نوشته بودم…خدایا ممنونم

پاسخی بگذارید

You have to agree to the comment policy.